Erdin Tente Branda İletişim
Mafsallı Tente Şeffaf Branda Pvc Brandalar Balkon Brandaları Tekne Brandaları Branda Malzemeleri

.:: SATIŞ SÖZLEŞMESİ ::.

Bu sözleşme de satıcı Erdin Tente şirketini, müşteri ise online veya havale yoluyla sitemizden alışveriş yapan bilgisayar kullanıcılarını ifade etmektedir.

1- Satış sözleşmesine konu olan ürün veya ürünler, web sayfamız olan www.erdintente.com sitesi üzerinden sipariş verilerek alınmış olmalıdır.
2- Ürünlerin adeti ve diğer özellikleri, müşterinin web sayfasından yapmış olduğu sipariş sistemine göre hazırlanmakta ve gönderilmektedir. Bu yüzden adet ve renk seçimindeki tutarsızlıklardan satıcı sorumlu gösterilemez. Sipariş formunda belirtilen adet ve renk vb özelliklere istinaden siparişler hazırlanmaktadır.
3- Sipariş formunda belirtilen ürün fiyatının kredi kartı veya havale ile ödenmesi sonrasında, banka sistemlerinden dolayı olabilecek gecikmelerden satıcı mesul değildir.
4- Ödemesi yapılmamış siparişler, ödemesi yapılana kadar sevkiyatı yapılmaz. 15 iş günü içerisinde ödemesi yapılmamış siparişler otomatikman silinmektedir.
5- Sipariş edilen ürünler anlaşmalı kargo firmalarıyla gönderilmektedir.
6- Siparişlerin kargo ücretleri alıcıya aittir.
7- Satıcı, ürünlerin kargoya verilmeden önce, kargo bedelini telefon ile müşteriye bildirir. Kargo bedelinin yüksek bulunması durumlarında sipariş iptal olmaz. Sipariş müşteriye kargolanmaz. Bu durumlarda müşteri ya kendi anlaşmalı kargo şirketiyle ürünü teslim almak zorundadır, ya da kendi nakliye aracı vb şekilde nakliye işlemini halletmelidir. Kargo ve kargo ücreti konusunda satıcının herhangi bir satış sorumluluğu bulunmamaktadır.
8- Ürünlerde kargo veya nakliye esnasında olabilecek zararlar şirketimizin garanti kapsamında değildir.
9- Siteden yapılan alışverişlerde siparişi aldıktan sonra, kargo zaiyatı harici herhangi bir sebepten ötürü 7 iş gününde geri teslim edebilirsiniz. Geri teslim esnasında kargo ücreti müşteriye aittir.Sipariş ürününün , satıcıya gelmesi ve herhangi bir zaiyatın olmaması durumunda , sipariş bedeli en geç 3 iş gününde müşteriye geri ödenir.
10- Ürünlerin garanti kapsamları , ürünün satış sayfasında belirtilmektedir. Bu garanti kapsamlarının geçerliliği için, faturanızı saklamanız önemle rica olunur.

 .:: Referanslar
    >  Mafsallı Tente   
    >  Körüklü Tente   
    >  Yelken Tente   
    >  Diğer Tenteler   
    >  Şeffaf Branda   
    >  Mega Şemsiye   
    >  Deprem Çadırı   
    >  Tır Brandası   
    >  Tekne Brandası   
    >  Diğerleri   
mafsallı tente imalatı izmir
    Firmamız
   
Satış Sözleşmesi
   
İletişim Sayfası

tente modelleri ve fiyatları